Phone: +98-21-66818206
Whatsapp: +98-9025336539
Email: info@keyhan-machine.com
FA  |  EN  |  RU  |  AR

قنادی صنفی آرام در میان صنوف کشور

رئیس اتحادیه قنادان تهران گفت : خوشبختانه صنف قنادی با آرامش کامل به تولید مشغول است و اگر مشکلی هم پیش بیاید اتحادیه آن را برطرف خواهد کرد.

علی بهره مند در گفتگو با خبرنگار نگار هستی گفت : خوشبختانه امسال در ماه مبارک رمضان، زولبیا و بامیه رژیمی که قند مصرف شده در آن برای افراد مبتلا به دیابت مناسب است، وارد بازار شد و از این پس افرادی که مبتلا به دیابت هستند می توانند از این محصول استفاده کنند.

وی با بیان اینکه اتحادیه قنادان تهران به تولید سلامت محور اهمیت می دهد تصریح کرد : تولید شیرینی کم چربی و کم قند از جمله اقداماتی است که اتحادیه قنادان تهران در دستور کار قرار داده اما بدیهی است که همکاران ما با سفر به کشورهای اروپایی اطلاعات خود را در زمینه تولید انواع شیرینی و شیرینی رژیمی به روز می کنند.

رئیس اتحادیه قنادان تهران در ادامه پیرامون کلاس های آموزش قنادان گفت : اتحادیه قنادان تهران در حد و توان خود یک سری دوره های آموزشی برای قنادان برگزار می کند. افزون بر آن به همکاران توصیه می کنیم که در همایش های مرتبط  شرکت کنند.

بهره مند با تاکید بر اینکه قنادان در تولید شیرینی تخلف نمی کنند افزود : علیرغم اینکه در صنف قنادی ، تمامی مسائل به آرامی پیش می رود و همکاران در تولید تخلف نمی کنند اما متاسفانه سال به سال به تولید زولبیا و بامیه غیر مجاز افزوده می شود و هیچ ارگانی نیز بر آن نظارت ندارد.

وی در خصوص تداخل صنفی با اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم گفت : متاسفانه پیگیری های ما نتیجه ای در بر نداشت و همواره تداخل صنفی با این اتحادیه ادامه دارد. دلیل اعتراض ما مبنی بر فروش شیرینی بی کیفیت در نانوایی های حجیم و نیمه حجیم است.

بهره مند در پایان خاطر نشان کرد : در تولید شیرینی استانداردی وجود ندارد اما تمامی تولیدکنندگان و قنادان از مواد اولیه دارای استاندارد در تولید شیرینی استفاده می کنند.


آدرس

ایران، تهران، شادآباد، خیابان 17 شهریور، نرسیده به جوشن، پلاک 405
 ایمیل: info@KeyhanMachine.com
 وب سایت: www.Keyhan-Machine.com

اطلاعات تماس

 تلفن تماس:66784187-021
                         021-66818206
 تلگرام و واتس آپ:09025336539