Phone: +98-21-66818206
Whatsapp: +98-9025336539
Email: info@keyhan-machine.com
FA  |  EN  |  RU  |  AR

کوکی برفی و کرم دار

مواد لازم : خمیر شیرینی خشک ، مربای آلبالو ، پودر قند، آرد .

مواد لازم کرم : کره نرم ، پودر شکر الک شد شده، شکلات سیاه آب شده.

طرز تهیه : خمیر را روی سطخ آردپاشی شده باز کنید. کاترهای دلخواه را آماده کنید و خمیر را کاتر بزنید و داخل سینی فر بچینید. نیمی از خمیرها را به صورت کامل و نیمی دیگر از آن را در مرکز آن با استفاده از کاترهای کوچک حفره ایجاد کنید. فر را با حرارت 180 درجه سانتی گراد گرم کنید و سینی فر را داخل فر قرار دهید. برای شیرینی های کوچک تر حدود 12 دقیقه و برای شیرینی های بزرگتر حدود 18 دقیقه زمان لازم است تا شیرینی ها پخته و آماده شوند. سپس، کوکی ها را از فر خارج کنید و بعد از 5 دقیقه از سنی خارج کنید و روی توری کاملا خنک کنید. بعد از خنک شدن روی شیرینی هایی که حفره ندارد مربای آلبالو بریزید و روی شیرینی هایی که حفره ایجاد شده است پودر قند بپاشید و روی قبلی قرار دهید. برای شیرینی های کرم دار نیز به همین روش عمل کنید. لازم نیست برای این شیرینی ها از پودر قند استفاده کنید.

طرز تهیه کرم : کره نرم زا در داخل کاسه کوچکی بریزید و خوب با همزن برقی هم بزنید تا سفید شود و سپس پودر شکر را به تدریج اضافه کنید و همچنان به هم زدن ادامه دهید تا پود شکر کاملا جذب کره شود.

در نهایت، شکلات سیاه آب شده و خنک را داخل کره بریزید و مخلوط کنید. کرم برای مصرف آماده است.

( قنادی ها با دستگاه آلمانی زن ساخت کیهان ماشین می توانند انواع شیرینی های خشک آلمانی، مشهدی، کوکی، شکری و ... را تولید کنند و قالب در خواستی مشتری در اشکال مختلف طراحی و ساخته می شود، برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید)


آدرس

ایران، تهران، شادآباد، خیابان 17 شهریور، نرسیده به جوشن، پلاک 405
 ایمیل: info@KeyhanMachine.com
 وب سایت: www.Keyhan-Machine.com

اطلاعات تماس

 تلفن تماس:66784187-021
                         021-66818206
 تلگرام و واتس آپ:09025336539